PROTOKÓŁ z obrad jury 11 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad jury 11 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 17 czerwca 2006 r.

JURY W SKŁADZIE:

ELŻBIETA ZAPENDOWSKA
pedagog, korepetytor emisji głosu

LORA SZAFRAN
wokalistka, wykładowca Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach

DOROTA MIŚKIEWICZ
wokalistka, piosenkarka jazzowa, kompozytor, autor tekstów

ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autor tekstów, pedagog

KRZYSZTOF HEERING
muzyk, wykładowca Akademii Muzycznej w Warszawie

MAREK BAŁATA
wokalista jazzowy, wykładowca Szkoły Jazzowej we Wrocławiu

MARIUSZ RYŚ
muzykolog, zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 112 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce DOMINIKA WIŚNIEWSKA – Tarnowskie Góry

II miejsce MAGDALENA GOLJANEK – Kołobrzeg

III miejsce ADRIANNA PIOTROWSKA – Warszawa

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

KLAUDIA BENDER – Tomaszów Lubelski

ALEKSANDRA BETAŃSKA – Warszawa

KATARZYNA RAPA – Haczów

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KATARZYNA MIEDNIK – Bielawa

II miejsce BARBARA PIOTROWSKA – Wrocław

III miejsce LEONARD ĐÔ- – Warszawa

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

KATARZYNA GOLOMSKA – Kowalewo Pomorskie

MARTA KROCZAK – Bielawa

MAŁGORZATA NAKONIECZNA – Kielce

AGATA ROŻANKOWSKA – Toruń

SYBILLA SOBCZYK – Głogów

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce OLGA FIDRYSIAK – Łódź

II miejsce ADRIAN SUJECKI – Łódź ex aequo JULIA WĘGROWICZ – Otwock

III miejsce RAFAŁ BIERNACKI – Przeworsk ex aequo AGATA ŻELAZOWSKA – Parczew

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

MICHAŁ GUNERKA – Koszalin

NATALIA KRAKOWIAK – Kołobrzeg

MARTYNA PAWŁOWSKA – Kolno

SYLWIA STANKIEWICZ – Suwałki

ALEKSANDRA ZAWADZKA – Warszawa

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce BOŻENA MAZUR – Tarnobrzeg

II miejsce KASPER ZBOROWSKI-WEYCHMAN – Suwałki

III miejsce KAROLINA GŁĄB – Stalowa Wola

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

MAŁGORZATA BINIEK – Kalisz

PAULINA LEWANDOWSKA – Łódź

ANNA LUBECKA – Brzozów

Nagrodę Specjalną – pobyt na 14 dniowych “Wyjątkowych Warsztatach Wokalnych” w Rabce w dniach 02-16.08.2006 r. otrzymuje: JULIA WĘGROWICZ – Otwock

Nagrodę Specjalną Prezenterów Programu Telewizyjnego “5-10-15” dla najmłodszego uczestnika finału 11 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces” otrzymuje: ALEKSANDRA BETAŃSKA – Warszawa

Nagrodę Specjalną Telewizji Polskiej Oddział w Rzeszowie otrzymuje LAUREAT Grand Prix 11 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces”

GRAND PRIX 11 Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces” otrzymuje:

KAROL WRÓBLEWSKI – Bielsk Podlaski

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Jury również zwraca uwagę na wysoki poziom realizacji dźwięku.

Na tegorocznym konkursie po raz pierwszy została przyznana nagroda specjalna Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Folklorystycznego POLONIA w Monachium – ufundowanie pobytu i udział w festiwalu kultury dziecięcej “Razem we Wspólnej Europie” odbywającego się w Monachium. Nagrodę otrzymuje: Diana Ciecierska z Tarnobrzega – w imieniu organizatora dr Elżbiety Zawadzkiej nagrodę przyznał kierownik muzyczny Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces” – Jarosław Piątkowski

Brak możliwości komentowania.