PROTOKÓŁ z obrad Jury 24. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 24 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
Tarnobrzeg, 21 września 2019 r.

JURY W SKŁADZIE:

dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie

ADRIAN WIŚNIEWSKI
aktor, reżyser, pedagog teatralny, współtworzy Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury

NICOLE KULESZA
wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, finalistka 9-tej edycji programu The Voice of Poland, wiele jej tekstów i kompozycji można znaleźć na płytach „Wygraj Sukces”

PIOTR TŁUSTOCHOWICZ
wokalista, pianista i kompozytor, finalista 6 edycji The Voice of Poland, zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Anny German w Zielonej Górze

MICHAŁ JURKIEWICZ
kompozytor, aranżer, skrzypek, altowiolista, lider zespołu „Śrubki”

MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog, zastępca Dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Jury po przesłuchaniu 126 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: LENA MAŁODZIŃSKA

II miejsce: SZYMON NIKIEL

III miejsce: HANNA WŁODARCZYK

Wyróżnienie otrzymuje: AURELIA RADECKA

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: JAKUB ROGALA

II miejsce: MARTYNA STYŚ

III miejsce: MACIEJ GOLIAN

III miejsce: ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ

Wyróżnienia otrzymują:

ZUZANNA DUDEK, KRYSTIAN GIZICKI, ALICJA GÓRZYŃSKA, JULIA SAWICKA, WIKTORIA TARACIŃSKA, NIKOLA WĄDOŁOWSKA,

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KLAUDIA ŁACKA

II miejsce WIKTORIA GNOT

III miejsce JULIA GĄSIORKIEWICZ

III miejsce MARCELINA MAKÓWKA

III miejsce JULIA KAMIŃSKA

Wyróżnienie otrzymuje: RÓŻA PASZKIEWICZ

 

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KLAUDIA BOREJKO

II miejsce JULIA MARCINKOWSKA

III miejsce WOJCIECH STEFANOWSKI

III miejsce JULIA WALASZCZYK

Wyróżnienia otrzymują: KACPER BATOR, WIKTORIA CHOJCAN, NATALIA CIECIERSKA, ALEKSANDRA PIECHOCKA

GRAND PRIX 24 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:
URSZULA ZUBEK

Brak możliwości komentowania