Już w sprzedaży długo oczekiwana płyty dla uczniów, nauczycieli, instruktorów domów kultury !!!

   

Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej  NOWOŚĆ

Dwupłytowy album zawierający największe przeboje Krystyny Kwiatkowskiej. Pierwsza płyta zawiera archiwalne nagrania zespołu RADIOWE NUTKI. Natomiast druga płyta zawiera znakomite piosenki dla przedszkolaków wraz z PODKŁADAMI!!! Wszystkie piosenki zaśpiewane przez SONIĘ i JULKĘ JAREMA oraz grupę FIK. W cenie jednej płyty, otrzymacie Państwo dwie płyty i jeszcze półplaybacki do 18-tu piosenek!!! Album został wydany przez Fundację im. Ireny Kwiatkowskiej www.irenakwiatkowska.com Po zamówieniu i opłaceniu produktu, przesyłka wysyłana jest usługą: Kurier InPost lub Paczkomatem. Płyta dostępna jest też w postaci cyfrowej oraz w pojedynczych plikach mp3. Szczegóły i możliwość odsłuchania płyty znajdziecie na: http://wygrajsukces.com.pl/piosenki-krystyny-kwiatkowskiej/

„Piosenki na każdą szkolną okazję cz.3”
Na płycie znajdziecie Państwo, 10 premierowych piosenek tematycznie związanych z różnymi okazjami i świętami w szkole np: Dzień Nauczyciela, Święto Niepodległości, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Ziemi, itp Płyta do odtwarzania w standardowych odtwarzaczach płyt CD. Po zamówieniu i opłaceniu(przelew, pobranie, PayU, PayPal, itp.) produktu, przesyłka wysyłana jest usługą: Kurier 48 (Polska Poczta). Koszt płyty 29 zł + koszty wysyłki) Płyta zawiera wersje z wokalem i podkłady muzyczne.

Płyta dostępna jest też w wersji cyfrowej. Plik ZIP zawiera wszystkie piosenki z płyty + podkłady + okładkę i wykaz piosenek. Klient po zamówieniu i opłaceniu produktu, otrzymuje pocztą mailową link umożliwiający pobranie pliku.

Dodatkowo na naszej stronie internetowej www.wygrajsukces.com.pl, znajdziecie Państwo teksty i nuty do piosenek z płyty. Zamówienia można składać w naszym sklepie: www.sklep.wygrajsukces.com.pl System automatycznie wystawia faktury(pdf) i wysyła emailem.

 

Brak możliwości komentowania.