Lista wokalistów zakwalifikowanych do II etapu 25 KP Wygraj Sukces

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przysłali nam swoje prezentacje. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych umiejętności. Z roku na rok poziom wykonań jest coraz wyższy. Poznaliśmy też Wasze mieszkania, piwnice, poddasza, ogrody i tarasy:)) zobaczyliśmy nawet Wasze zwierzęta:)))

Mamy dla wszystkich pamiątkę !!! Za kilka dni na naszej stronie pojawi się specjalny generator w którym będziecie mogli pobrać lub wydrukować dyplom za udział za Waszym nazwiskiem.
Przesłuchaliśmy 1001 wokalistów i postanowiliśmy zakwalifikować 551 !!! solistów do drugiego etapu.

Solista zakwalifikowany do II etapu zobowiązany jest do przesłania linku do filmu zawierającego drugą piosenkę w terminie do18 października 2020 r. na adres: muzyka@wygrajsukces.com.pl . Listę finalistów opublikujemy na stroniewygrajsukces.com.pl po 10 listopada 2020 r. ps. Bardzo Was prosimy aby filmiki z drugimi piosenkami były szczegółowo opisane czyli w tytule miały następujące informacje: Imię i nazwisko, kategoria wiekowa!!! tytuł piosenki. Będzie miło jeśli w opisie filmiku dopiszecie autorów muzyki i tekstu oraz nazwisko Waszego instruktora.

Brak możliwości komentowania.