II ETAP KONKURSU – KWALIFIKACJE REGIONALNE na żywo

PRZYPOMINAMY, że solista zakwalifikowany do II etapu – „na żywo” zaprezentuje 2 piosenki:
– obowiązkową – wykonywaną w I etapie
– dowolną – (wyłącznie w języku polskim, może to być utwór autorski, klasyka polska, itp., lub piosenka z „Wygraj Sukces”
Ze względu na sytuację pandemiczną solista w terminie do 31 sierpnia 2021 r. dokonuje zgłoszenia utworu dowolnego na formularzu formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. wraz linkiem do filmiku prezentującego drugą piosenkę. (niezbędny jest nr identyfikacyjny płyty i nadany w I etapie login). Po zgłoszeniu i przesłaniu linku nie ma możliwości zmiany repertuaru.
Każdy solista zobowiązany jest do podania w formularzu prawidłowego tytułu utworu i autorów tekstu i muzyki. Podanie tytułu utworu i wykonawcy nie jest równoznaczne z podaniem autorów tekstu bądź muzyki.
Kwalifikacje regionalne odbędą się w ośrodkach kultury w dniach: 15 września – 15 października 2021 r.
Informacje o terminie i miejscu kwalifikacji regionalnych znajdziecie od 3 września 2021 r. na stronie formularza formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. wpisując login i numer identyfikacyjny płyty.
Organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia II etapu konkursu online w przypadku nałożonych na instytucje kultury obostrzeń uniemożliwiających prowadzenie konkursu na żywo.
Informację o formule realizacji kwalifikacji solista otrzyma na wskazaną w formularzu zgłoszeniowym skrzynkę pocztową.

Brak możliwości komentowania.