III ETAP KONKURSU – półfinał i finał

Kochani:)

Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 126 solistów!!!. LISTA Serdecznie gratulujemy i we wrześniu zapraszamy do Tarnobrzega. Po wielu rozmowach z instruktorami i rodzicami po raz pierwszy forma finału jest trochę inna.

W piątek 28 września 2018 roku zostaną przesłuchani wszyscy soliści. Późno w nocy, jury ogłosi listę 17 finalistów, którzy w sobotę 29 września zaśpiewają w koncercie finałowym oraz listę 12 osób wyróżnionych którzy w koncercie odbiorą nagrody specjalne.(osoby wyróżnione nie śpiewają w koncercie finałowym) Jury i publiczność ponownie oceni wokalistów. Następnie uczestnicy, rodzice, instruktorzy i zaproszeni goście będą mogli posłuchać TOMASZA GRDENIA – gościa specjalnego tegorocznego finału. W tym czasie jury przygotuje werdykt i po zakończonym koncercie Tomasza Grdenia wręczy nagrody i wyróżnienia. Koncert zakończy spontaniczne zaśpiewanie wcześniej przygotowanej piosenki:))) CZEKAMY NA WAS!!!

III ETAP KONKURSU PROGRAM :

Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

27 września 2018 r. (czwartek) godz.15.00 – 21.00 – próby dla solistów w kat. I, II, III, IV

28 września 2018 r. (piątek) – godz.8.00 – 9.00 próby dla solistów z „żywym akompaniamentem”

                                                             godz.10.00 – inauguracja, przesłuchania półfinałowe – soliści w kat. I, II, III, IV (w późnych godzinach wieczornych ogłoszenie listy solistów zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych)

29 września 2018 r. (sobota) – godz.15.00, przesłuchania finałowe, ogłoszenie werdyktu, wręczenie nagród 

Brak możliwości komentowania.