PROTOKÓŁ z obrad Jury 20 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 20 Konkursu Piosenki  „Wygraj Sukces”
Tarnobrzeg, 5 czerwca 2015 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu
Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autorka tekstów, pedagog
MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog Tarnobrzeskiego Domu Kultury
BARTŁOMIEJ OKOŃSKI
laureat II edycji konkursu „Wygraj Sukces” (1997 r.)
KAROL KOSIOR
laureat V edycji konkursu „Wygraj Sukces” (2000 r.)
MONIKA MALEC
laureatka VII edycji konkursu „Wygraj Sukces” (2002 r.)
MICHAŁ JURKIEWICZ
kompozytor, aranżer, lider zespołu „Śrubki”, instrumentalista w zespołach  Grzegorza Turnaua, Andrzeja Sikorowskiego, Jacka Królika
MARCELINA WOŹNA
laureatka XIII edycji konkursu „Wygraj Sukces” (2008 r.)
DIANA CIECIERSKA
laureatka XVIII edycji konkursu „Wygraj Sukces” (2013 r.)

po przesłuchaniu  125  solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce
HANNA SZTACHAŃSKA – Rokietnica
II miejsce
AGNIESZKA LETNIOWSKA – Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
III miejsce
OLIWIA NIEMCZURA – Studio Wokalne Talent w Tarnowie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
− MICHALINA CHMIELEWSKA – Konin
− ALEKSANDRA GĄSIOROWSKA  – Dom Kultury „Stokrotka” w Poznaniu

II KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce
KLAUDIA BOREJKO – Studio Wokalne Fever w Łukowie
II miejsce
URSZULA  ZUBEK – Warszawa
III miejsce
OSKAR  JURYŚ – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

III miejsce
DAWID LANGE – Zespół Sportowych Szkół  Ogólnokształcących  im. Jana Pawła II w Skierniewicach
III miejsce
EMILIA PIĄTKOWSKA  – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu
III miejsce
MARTYNA ZYGADŁO – Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
− ZUZANNA BOMZE – Warszawa
− NATALIA SKIBOWSKA – Malborskie Centrum Kultury i Edukacji w Malborku
– ZUZANNA ŚLUSARZ
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji w Malborku

III KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce
JULIA MARCINKOWSKA
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
II miejsce
ZOFIA SYDOR
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia
im. Fryderyka Chopina w Krakowie
II miejsce
PIOTR ZUBEK – Warszawa
III miejsce
ŁUKASZ BOJACZUK
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 1 w Łukowie
III miejsce
WERONIKA KOWALCZUK
Dom Kultury w Sokolnikach
III miejsce
MAGDALENA SZLĘZAK
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
III miejsce
MICHAŁ ZIELIŃSKI
Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku
Równorzędne Wyróżnienia
otrzymują:
−MARTA BUJALSKA
Gimnazjum nr 1 w Brzozowie
−WERONIKA MAKOWSKA
Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
−JULIA ROMAN
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
−SANDRA STOCHMIAŁEK
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
−ALICJA ŚMIELAK
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

IV KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce
ALEKSANDER MICHALEWSKI – Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie
II miejsce

MAGDALENA  PIESTRAK – Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
II miejsce
JAGODA RÓŻYCKA – Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
III miejsce
WIKTORIA BIŃCZYK – Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu
Równorzędne Wyróżnienia
otrzymują:
−JAKUB  MAŚLACH – Klub „Maciuś I” w Gdańsku
−JUSTYNA OSTOJEWSKA – DISOUND Studio w Lublinie

GRAND PRIX 20 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
otrzymuje:
JAKUB SUŁTANOWSKI
Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze

Brak możliwości komentowania