PROTOKÓŁ z obrad Jury 19 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 19 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 13 czerwca 2014 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu
Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
JOANNA SŁOWIŃSKA
pieśniarka, skrzypaczka, pedagog, specjalizująca się w repertuarze inspirowanym polską i słowiańską muzyką tradycyjną. Współzałożycielka zespołu „Muzykanci”.  Laureatka wielu prestiżowych nagród
AGNIESZKA JURKIEWICZ
wokalistka, flecistka, pianistka, dyrygent, związana z zespołem „Śrubki”
ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autorka tekstów, pedagog
MICHAŁ JURKIEWICZ
pseudonim „Śrubka”, klawiszowiec, altowiolista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, multiinstrumentalista, pomysłodawca oraz lider projektu muzycznego Śrubki,
członek zespołu Grzegorza Turnaua i Jacka Królika
MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog Tarnobrzeskiego Domu Kultury
po przesłuchaniu 115  solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce     KINGA ŻELICHOWSKA
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
II miejsce     AGATA DANIŁOWICZ
Miejski Dom Kultury w Grajewie
III miejsce    JAKUB JESKIE
Akademia DŸwięku w Ciechanowie
III miejsce     HANNA SZTACHAŃSKA
Rokietnica

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– LENA WITKOWSKA
Centrum Kultury MUZYK w Słupcy
– KINGA WONICA
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Zespół Szkół w Rydułtowach

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    PIOTR WDOWCZYK
Szkoła Podstawowa nr 12, Zespół Wokalny „Wiolinki”
w Jastrzebiu – Zdroju
II miejsce    PIOTR WOJDAN
Studio Wokalne ARS FABRICA w Łodzi
III miejsce    KLAUDIA BOREJKO
Studio Wokalne FEVER w Łukowie
III miejsce    WIKTORIA CZUCHAJ
Ognisko Muzyczne „Tryton” w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce    JULIA WALASZCZYK
Studio Wokalne ARS FABRICA w Łodzi
III miejsce    DOMINIK ZDEB
Dom Kultury w Małogoszczu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– ZUZANNA BOMZE
Szkoła Podstawowa nr 94 im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
w Warszawie
– WIKTORIA CHOJCAN
Fundacja Kierunek Przygoda we Wrocławiu
– ZUZANNA STOLAREK
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
– DOMINIK TUDRYN
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    ADRIAN LITEWKA
Studio Wokalne FEVER w Lublinie
II miejsce     ALEKSANDRA HULAK
Janowski Ośrodek Kultury w Janowie Lubelski
III miejsce    KAROLINA AUGUSTYNIAK
Miejski Dom Kultury w Turku
III miejsce    WIKTORIA BIŃCZYK
Ośrodek Działań Społeczno – Kulturalnych Piast we Wrocławiu
III miejsce     VIKTORIA PONGOWSKA
Dom Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie
III miejsce     ZUZANNA ROSA
Osiedlowy Klub Kultury Wola Duchacka – Wschód w Krakowie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– AGATA BUCZKOWSKA
Szkoła Muzyczna Casio w Wałczu
– JUSTYNA CIEPŁUCHA
Poddębicki Dom Kultury i Sportu w Poddębicach
– ROZALIA GRABOWSKA
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
– KAROLINA LINOWSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Gimnazjum w Rytwianach
– MAGDALENA SZLĘZAK
Tarnobrzeski Dom Kultury

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    KAROLINA ŁOPUCH
Studio Piosenki i Tańca „Fart” w Bielawie
II miejsce    URSZULA MILEWSKA
Spółdzielcze Centrum Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie
III miejsce    JOANNA STOCH
Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach

Wyróżnienie otrzymuje:
– MAŁGORZATA ZGRZYWA
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

GRAND PRIX 19 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

AGATA WIETRZYCKA
Studio Wokalne ARS FABRICA w Łodzi

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania