PROTOKÓŁ z obrad Jury 18 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 18 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 14 czerwca 2013 r.

JURY W SKŁADZIE:

dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu
Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie

AGNIESZKA KOWALSKA
wokalistka, pomysłodawczyni i uczestniczka licznych projektów muzycznych, trener wokalny

ANETA FIGIEL
wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów,
pedagog i trener wokalny

AGNIESZKA JURKIEWICZ
wokalistka, flecistka, pianistka, dyrygent,
związana z zespołem „Śrubki”

ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autorka tekstów, pedagog

MICHAŁ JURKIEWICZ
pseudonim „Śrubka”, klawiszowiec, altowiolista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, multiinstrumentalista, pomysłodawca oraz lider projektu muzycznego Śrubki,
członek zespołu Grzegorza Turnaua i Jacka Królika

MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog Tarnobrzeskiego Domu Kultury
po przesłuchaniu 114  solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    MARTYNA ZYGADŁO
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie

II miejsce    HANNA SZTACHAŃSKA
Rokietnica

III miejsce    EMILIA PIĄTKOWSKA
Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

III miejsce    KINGA ŻELICHOWSKA
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
–    PAULINA KOWALCZYK
Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach

–    KRZYSZTOF MICHALSKI
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    KINGA DZIDUCH
Warsztat Wokalny „Nowe brzmienie” przy Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju

II miejsce    GABRIELA CHOJNACKA
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

III miejsce    MARTA PIOTROWSKA
Klub Piosenki „Solo” przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie

III miejsce     VIKTORIA PONGOWSKA
Dom Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– WIKTORIA CHOJCAN
Fundacja Kierunek Przygoda we Wrocławiu

– MAGDALENA DĄBKOWSKA
Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie

– JULIA MRÓZ
Szkoła Podstawowa w Lusowie

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    AGATA WIETRZYCKA
Impresariat Edukacyjno – Artystyczny ARS FABRICA, Trzcianka

II miejsce    AGNIESZKA BAŃDZIAK
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

III miejsce    ALEKSANDRA HULECKA
Studio Voice and More w Gdańsku

III miejsce    KAROLINA ŁOPUCH
Studio Piosenki i Tańca „Fart” w Bielawie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– NATALIA KUTYŁA
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach

– KAROLINA LINOWSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rytwianach

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce    SANDRA MIKA
Kraków

II miejsce    MAGDALENA CHOŁUJ
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

III miejsce    MARTYNA KUCHTA
Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie

III miejsce    WERONIKA POCHOPIEŃ
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– KACPER ANDRZEJEWSKI
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

– SANDRA CZARNUCH
Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu

– DAGMARA CZECHURA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

– MONIKA MALCZAK
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach

– JOANNA STOCH
Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach

GRAND PRIX 18 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

DIANA CIECIERSKA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom
jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania