PROTOKÓŁ z obrad Jury 17 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 17 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 8 czerwca 2012 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ANNA STĘPNIEWSKA
wokalistka jazzowa, pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach,
współzałożycielka formacji Fizz The Fire
MONIKA MALEC
wokalistka, pianistka, nauczyciel śpiewu, wykładowca na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,
na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Ogólnopolskiego
Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „TEN TON” promującego polską piosenkę
AGNIESZKA JURKIEWICZ
wokalistka, flecistka, pianistka, dyrygent, związana z zespołem „Śrubki”
ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autorka tekstów, pedagog
MICHAŁ JURKIEWICZ
pseudonim „Śrubka”, klawiszowiec, altowiolista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, multiinstrumentalista,
pomysłodawca oraz lider projektu muzycznego Śrubki, członek zespołu Grzegorza Turnaua i Jacka Królika
MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 113 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KRZYSZTOF MICHALSKI
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
II miejsce ZUZANNA BOMZE
Artystyczny Dom Animacji, Filia Domu Kultury
Włochy w Warszawie
III miejsce MARTA MARAT
Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie
III miejsce AMELIA DUBANOWSKA
Biskupiec
III miejsce EMILIA PIĄTKOWSKA
Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują :
– IZABELA KRZYSTEK
Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”
Studio Piosenki „Rezonans” w Zielonej Górze
– AGATA MIERZWA
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach
– MARTYNA ZYGADŁO
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KATARZYNA GOLECKA
Parczewski Dom Kultury w Parczewie
II miejsce NATALIA CIECIERSKA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
III miejsce ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA
Studio Wokalne FEVER w Lublinie
III miejsce ALEKSANDRA PISKORSKA
Dom Kultury Orle Gniazdo Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują :
– JULIA KURASIEWICZ
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
– JULIA CEMBRZYŃSKA
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
– MAGDALENA PANEK
Miejski Ośrodek Kultury, Studio Piosenki SEPTYMA w Nowym Targu

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KATARZYNA KAWAŁEK
Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice
z siedzibą w Piotrowicach
II miejsce MARTYNA KUCHTA
Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie
III miejsce SANDRA CZARNUCH
Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
III miejsce ANNA WIĽCEK
Gimnazjum nr 2 w Mielcu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują :
– PAULINA GRUSZKA
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach
– HUBERT SMOLIŃSKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
– ALEKSANDER MICHALSKI
Młodzieżowe Centrum Kultury „Dom Harcerza” w Zielonej Górze

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KACPER ANDRZEJEWSKI
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
II miejsce PAULINA WRÓBLEWSKA
Impresariat Edukacyjno-Artystyczny „ARS FABRICA” w Dobroniu
III miejsce DOMINIKA BAŁAZIŃSKA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
III miejsce MONIKA WÓJCIKOWSKA
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują :
– DIANA CIECIERSKA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
– KATARZYNA KOZA
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
– JULIA SZEWCZYK
Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast” we Wrocławiu

GRAND PRIX 17 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

ALICJA REGA
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania