Protokół z obrad Jury 16 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Protokół z obrad Jury 16 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 31 maja 2011 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING – muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ANNA STĘPNIEWSKA – wokalistka jazzowa, pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, współzałożycielka formacji Fizz The Fire
KUBA BADACH – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters
MICHAŁ JURKIEWICZ – pseudonim Śrubka, klawiszowiec, altowiolista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, multiinstrumentalista, pomysłodawca oraz lider projektu muzycznego Śrubki, członek zespołu Grzegorza Turnaua i Jacka Królika
ELŻBIETA BUCZYŃSKA – autor tekstów, pedagog
MARIUSZ RYŚ – muzyk, muzykolog, zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury
po przesłuchaniu 121 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce NATALIA CIECIERSKA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

II miejsce WIKTORIA CHOJCAN
Ośrodek Działań Twórczych we Wrocławiu

III miejsce SANDRA ELMINOWSKA
Młodzieżowy Dom Kultury Ratusz w Malborku

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– GABRIELA BALCEREK
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

– KINGA GURGUL
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie

– KRZYSZTOF MICHALSKI
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce AGATA BUCZKOWSKA
Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu

II miejsce WERONIKA KOZŁOWSKA
Szkoła Podstawowa w Świątnikach Górnych

III miejsce JAGODA JĘDRZEJCZYK
Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu

III miejsce GABRIELA KUBRAK
Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku

III miejsce KLAUDIA STAŃCZYK
Dom Kultury w Małogoszczu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– KATARZYNA POPA
Impresariat Edukacyjno Artystyczny Ars Fabrica w Dobroniu

– ALEKSANDRA STAWARZ
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

– JULIA SUROWANIEC
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce BARBARA PIOTROWSKA
Ośrodek Działań Społeczno – Kulturalnych Piast we Wrocławiu

II miejsce WERONIKA SZYMAŃSKA
Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie

III miejsce KACPER ANDRZEJEWSKI
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

III miejsce MARLENA MACIEWICZ
Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu

III miejsce AGNIESZKA WERENS
Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– EWELINA KISIEL
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

– NINA MAJOR
Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu

– PAULINA WRÓBLEWSKA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce WERONIKA STANUCH
Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu

II miejsce DOROTA ZYGADŁO
Młodzieżowy Dom Kultury we Wrocławiu

III miejsce MICHALINA ŁABACZ
Studio Piosenki Beciaki w Suwałkach

III miejsce FILIP RYCHCIK
Urząd Gminy w Zakroczymiu

III miejsce PAULINA SERWATKA
Urząd Gminy w Zakroczymiu

III miejsce BARBARA SMYK
Młodzieżowe Centrum Kultury w Skierniewicach

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

– KINGA BRUDNICKA
Chalin
– ANNA POSZELUŻNA
Klub Piosenki Solo Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II we Wschowie
– KRYSTYNA SAUGO-SURÓWKA
Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach

GRAND PRIX 16 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

Krzysztof Iwaneczko – Przemyśl

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania