PROTOKÓŁ z obrad Jury 15 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 15 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 25 września 2010 r.

JURY W SKŁADZIE:

dr KRZYSZTOF HEERING – muzyk, kompozytor, wykładowca Akademii Muzycznej w Warszawie

ELŻBIETA ZAPENDOWSKA – pedagog, korepetytor emisji głosu

DOROTA MIŚKIEWICZ – wokalistka jazzowa, kompozytor, autor tekstów

ELŻBIETA BUCZYŃSKA – autor tekstów, pedagog

MARIUSZ RYŚ – muzyk, muzykolog, zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 116 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce – MARTYNA ZYGADŁO – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

II miejsce – WIKTORIA WRÓBEL – Grębocickie Centrum Kultury w Grębocicach

III miejsce – JULIA SUROWANIEC – Studium „Prymka” Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

III miejsce – ALEKSANDRA SMERACHANSKAYA – Klub Kultury „Piast” w Białej Podlaskiej

III miejsce – OLIWIA WALAS – Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
KAROLINA SZELEś – Staszowski Ośrodek Kultury Klub Piosenki „Rytm” w Staszowie
MAGDA PANEK – Studio Piosenki „Septyma” Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce OLGA WALUś – Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałki

II miejsce MICHAŁ STRYCZNIEWICZ – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

III miejsce JACEK UCHAŃSKI – Dom Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie

III miejsce KATARZYNA POPA – Impresariat Edukacyjno – Artystyczny (Ars-Fabrica) w Dobroniu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
NATALIA LENIEC – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach
NATALIA TETER – Ośrodek Akcji Kulturalnej w Sandomierzu
ALICJA WRÓBEL – Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KACPER ANDRZEJEWSKI – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

II miejsce SANDRA MIKA – Gimnazjum nr 40 w Krakowie

III miejsce KRYSTYNA SAUGO-SURÓWKA Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach

III miejsce BARTŁOMIEJ KAWAŁEK – Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach

III miejsce NATALIA MŁODZIK – Radziejowski Dom Kultury w Radziejowie

III miejsce JULIA SZEWCZYK – Ośrodek Działań Społeczno–Kulturalnych „Piast” we Wrocławiu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
DIANA CIECIERSKA – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
DAGMARA CZECHURA – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
KLAUDIA ADAMUS – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej
URSZULA MILEWSKA – Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce MONIKA WÓJCIKOWSKA – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

II miejsce TADEUSZ SEIBERT – Młodzieżowy Dom Kultury „Ratusz” w Malborku

III miejsce RAFAŁ KOZOK – Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
FILIP RYCHCIK – Urząd Miasta i Gminy w Zakroczymiu
AGNIESZKA GRĘBOSZ – Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
BARBARA SMYK – Młodzieżowe Centrum Kultury w Skierniewicach

GRAND PRIX 15 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

MATEUSZ WIŚNIEWSKI – Rypińskie Centrum Promocji i Kultury w Rypinie

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania