PROTOKÓŁ z obrad Jury 14 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 14 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 12 czerwca 2009 r.

JURY W SKŁADZIE:

LORA SZAFRAN

wokalistka jazzowa

DOROTA MIŚKIEWICZ

wokalistka jazzowa

KATARZYNA WLAŹLIŃSKA

redaktor Wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. w Warszawie

ELŻBIETA BUCZYŃSKA

autor tekstów, pedagog

dr KRZYSZTOF HEERING

muzyk, kompozytor, wykładowca Akademii Muzycznej w Warszawie

MARIUSZ RYŚ

muzyk, muzykolog

zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 126 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce – JULIA CIEPLAK – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce – KAROL WIDUCH – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

III miejsce – KAROLINA KAMIŃSKA – Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

III miejsce – ZUZANNA STOLAREK – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

III miejsce – JULIA SUROWANIEC – Miejski Dom Kultury – Zespół „Prymka” w Stalowej Woli

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

MATEUSZ KRUPA – Dom Kultury w Małogoszczu
ALEKSANDRA STAWARZ – Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce – OLIWIA MOWIŃSKA – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

II miejsce – MARLENA MACIEWICZ – Centrum Piosenki Dziecięcej Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu

III miejsce – GUSTAW BZINKOWSKI – Rypińskie Centrum Promocji i Kultury w Rypinie

III miejsce – ANNA GROCHOWSKA – Ośrodek Kultury „Arsus-Kolorowa” w Warszawie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
KAROLINA FUTRO – Klub Piosenki „Triolki” w Rabce Zdroju przy PMDK w Nowym Targu
PATRYK KRAJEWSKI – Dom Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie
PIOTR MILEWSKI – Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie
MARTA ŻELEŹNA – Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce – AGATA ROŻANKOWSKA – Gimnazjum „Edukacja” w Toruniu

II miejsce – MARTYNA STRYCHALSKA – Miejski Dom Kultury w Turku

III miejsce – MATEUSZ WIśNIEWSKI – Rypińskie Centrum Promocji i Kultury w Rypinie

III miejsce – MONIKA WÓJCIKOWSKA – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

III miejsce – ANNA BUCZKOWSKA – Gimnazjum nr 4 w Katowicach

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują

DAGMARA CZECHURA – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu
EWELINA KOBYLAŃSKA – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach
JAGODA MAJTYKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
DAGMARA STANIEK – Dom Kultury w Małogoszczu
JULIA SZEWCZYK – Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast” we Wrocławiu
JOANNA ZAREMBSKA – Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce – KAROLINA WARCHOŁ – LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

II miejsce – TOMASZ BALAWENDER – Miejski Ośrodek Kultury w Radymni

III miejsce – AGNIESZKA BRENZAK – Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie

III miejsce – ALEKSANDRA KŁOS – Rypińskie Centrum Promocji i Kultury w Rypinie

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

MAREK BULA – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach
ANNA CZUCHAJ – Lubycza Królewska
JUSTYNA KUNYSZ – Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu
MAGDALENA śMIAŁEK – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzeg

Nagrodę Specjalną 10-dniowy pobyt na obozie artystycznym w Sielpi
otrzymuje: ALICJA MARKIEWICZ – Ciechanów

GRAND PRIX 14 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

ALEKSANDRA BETAŃSKA – Warszawa

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania