PROTOKÓŁ z obrad Jury 13 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces

PROTOKÓŁ z obrad Jury 13 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces

Tarnobrzeg, 20 czerwca 2008 r.

JURY W SKŁADZIE:

LORA SZAFRAN – wokalistka jazzowa

ELŻBIETA BUCZYŃSKA – autor tekstów, pedagog

dr KRZYSZTOF HEERING – muzyk, wykładowca Akademii Muzycznej w Warszawie

DARIUSZ LEWANDOWSKI – tancerz, choreograf, aktor, reżyser, założyciel grupy Kompania Primavera

PIOTR HAJDUK – kompozytor, aranżer, wokalista, nauczyciel śpiewu, kierownik muzyczny warsztatów i festiwali

MARIUSZ RYŚ – muzyk, muzykolog, zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 111 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce KAROLINA LINOWSKA

Szkoła Podstawowa w Rytwianach

II miejsce KACPER SADOWSKI

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu

III miejsce ALEKSANDRA BETAŃSKA

Studio Piosenki Beciaki w Suwałkach

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– ZUZANNA ADAMCZYK
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Nowej Soli

– EMILIA LICHOCKA
Miejsko-Gminny Oślrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce ANNA BUCZKOWSKA – Katowice

II miejsce URSZULA MILEWSKA
Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie

III miejsce KACPER ANDRZEJEWSKI
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– JOWITA HYSKA
Studio Pro Vox w Łodzi

– BARTŁOMIEJ KAWAŁEK
Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce DOROTA KRAWCZYK
Studio Piosenki Music- Box w Toruniu

II miejsce SYLWIA MAJKA
Miejski Oślrodek Kultury w Radymnie

III miejsce JULIA SZEWCZYK
Oślrodek Działań Społeczno-Kulturalnych Piast we Wrocławiu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– MATEUSZ CIEśLAK
Gimnazjum nr 2 w Szczytnie

– TADEUSZ SEIBERT
Młodzieżowy Dom Kultury Ratusz w Malborku

– DAGMARA STANIEK
Dom Kultury w Małogoszczu

– MONIKA WILCZYŃSKA
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce MAŁGORZATA BINIEK
Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu

II miejsce AGNIESZKA BRENZAK
Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie

III miejsce BOŻENA MAZUR
Sandomierskie Studio Piosenki w Sandomierzu

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:
– ZUZANNA FEDEROWICZ – Ciechanów

– JUSTYNA KUNYSZ
Centrum Piosenki Dziecięcej przy SP nr 15 w Przemyślu

– MAJA PANICZ
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu

– MAGDALENA ŚMIAŁEK
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Nagrodę Specjalną
– pobyt na 14‑dniowych „Wyjątkowych Warsztatach Wokalnych” w Gozdawie
otrzymuje: JOWITA HYSKA , Studio Pro Vox w Łodzi

Nagrodę Specjalną:
Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Folklorystycznego
POLONIA w Monachium otrzymuje: SANDRA MIKA
Dom Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie

GRAND PRIX 13 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:

MARCELINA WOŹNA
Klub Piosenki „Solo” przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie

Nagrodę Specjalną: Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Rzeszowie
otrzymuje LAUREAT Grand Prix 13 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
MARCELINA WOŹNA z Klubu Piosenki „Solo” przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie

Jury dziękuje organizatorom za bardzo dobre przygotowanie
i sprawne przeprowadzenie imprezy oraz za stworzenie uczestnikom
jak najlepszych warunków do ich artystycznych prezentacji.

Brak możliwości komentowania