PROTOKÓŁ z obrad Jury 23 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” Tarnobrzeg, 29 września 2018 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca
Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ANETA FIGIEL
kompozytorka, autorka tekstów, trener wokalny, artystka, współpracuje z programem „Jaka to melodia”
RAFAŁ SZATAN
kompozytor, aranżer, wokalista musicalowy,
obecnie występuje w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”
ADRIAN WIŚNIEWSKI
aktor, reżyser, pedagog teatralny,
współtworzy Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury
MICHAŁ JURKIEWICZ
kompozytor, aranżer, skrzypek, altowiolista, lider zespołu „Śrubki”
MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zastępca Dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury
po przesłuchaniu 121 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce Marta Lewandowska
Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu
II miejsce Oliwia Perc
Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie”
przy Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej
III miejsce Maria Chwastek
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
III miejsce Zuzanna Juszczak
Studio My Voice w Starym Mieście

Wyróżnienia otrzymują:
Antoni Marzec – Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Kultury,
Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
Elena Jakubiec – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

II KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce Julia Fijałkowska
Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach
II miejsce Jakub Rogala
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach
III miejsce Mikołaj Gajowy
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. ks. Grzegorza Piramowicza
w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
III miejsce Aleksandra Bielewicz
Dom Kultury Komorowice w Bielsku – Białej
Wyróżnienia otrzymują:
Anna Janulek – Zespół Wokalny „Wiolinki” przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu – Zdroju
Aleksandra Kędra – Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
Klaudia Łacka – Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie”
w Tarnobrzegu
Adam Skalski – Studio Piosenki „Rezonans” przy Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze
Martyna Styś – Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie
III KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce Oskar Juryś
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego
w Ożarowie
II miejsce Wojciech Stefanowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
III miejsce Emilia Piątkowska
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu
III miejsce Weronika Jędruszak
Studio Wokalne FEVER w Lublinie
Wyróżnienia otrzymują:
Julia Biłek – Szkoła Podstawowa nr 7
im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi
Daria Dąbkowska – Parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie
Zuzanna Niewiadomska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach
Urszula Zubek – Warszawa
IV KATEGORIA WIEKOWA
I miejsce Patryk Demkowski
Sing It Out w Ustroniu
II miejsce Zofia Sydor
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia
im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
III miejsce Marta Kręplewska
Radziejów
III miejsce Natalia Ciecierska
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Wyróżnienie otrzymuje:
Magdalena Szlęzak – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

GRAND PRIX 23 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” otrzymuje:
JAKUB MAZUR
Sandomierskie Centrum Kultury w Sandomierzu

Podpisy Komisji:

Brak możliwości komentowania