PROTOKÓŁ z obrad Jury 22 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

PROTOKÓŁ z obrad Jury 22 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 22 czerwca 2017 r.

JURY W SKŁADZIE:

dr KRZYSZTOF HEERING – muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie

ANETA FIGIEL – kompozytorka, autorka tekstów, trener wokalny, artystka, współpracuje z programem „Jaka to melodia”

EWA NIEWDANA – HADY – absolwentka Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach

ADRIAN WIŚNIEWSKI – aktor, wokalista, lektor, pedagog teatralny

MICHAŁ JURKIEWICZ – kompozytor, aranżer, skrzypek, altowiolista, lider zespołu „Śrubki”

MARIUSZ RYŚ – muzyk, muzykolog, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zastępca dyrektora  Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 135 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce          Alicja Młynarczyk – Tomaszów Mazowiecki

II miejsce         Jakub Rogala – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach

III miejsce       Maja Kałęka – Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” przy Stowarzyszeniu „Pomoc dzieciom” w Suwałkach

Wyróżnienie otrzymuje: Natalia Michalska – Pałac Młodzieży w Tarnowie

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce         Daria Domitrz – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie

II miejsce        Aleksandra Gąsiorowska – Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu

III miejsce       Hanna Lasota – Szkoła Podstawowa nr im. Karola Miarki w Rydułtowach

III miejsce       Urszula Zubek – Warszawa

Równorzędne wyróżnienia otrzymują:

Weronika Młynarczyk – Tomaszów Mazowiecki

Karina Skwarczyńska – Porąbka

Kinga Żelichowska – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce         Oskar Juryś – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie

II miejsce        Wiktoria Chojcan – Fundacja Kierunek Przygoda we Wrocławiu

III miejsce       Amelia Kłaniecka – Centrum Kultury Muzyk w Słupcy

III miejsce       Piotr Zubek – Warszawa

Równorzędne wyróżnienia otrzymują:

Klaudia Borejko – Studio Wokalne FEVER w Łukowie

Natalia Ciecierska – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Emilia Piątkowska –  Studio Pro – Media w Tarnobrzegu

Dominik Tudryn – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie

Julia Walaszczyk – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce        Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych

II miejsce        Kinga Bodzak – Gminny Ośrodek kultury w Zakroczymiu

III miejsce       Zofia Sydor – Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

III miejsce       Anna Zygmunt – Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu          

Równorzędne wyróżnienia otrzymują:

Agnieszka Gerszendorf – Good Voice Studio Wokalne w Lesznie

Barbara Małecka – Nowodworski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim

Magdalena Szlęzak – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

GRAND PRIX 22 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

otrzymuje:

STANISŁAW KUKULSKIWARSZAWA

 

Brak możliwości komentowania