Już w sprzedaży długo oczekiwana płyta dla uczniów, nauczycieli, instruktorów domów kultury !!!

„Piosenki na każdą szkolną okazję cz.3”
Na płycie znajdziecie Państwo, 10 premierowych piosenek tematycznie związanych z różnymi okazjami i świętami w szkole np: Dzień Nauczyciela, Święto Niepodległości, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Ziemi, itp Płyta do odtwarzania w standardowych odtwarzaczach płyt CD. Po zamówieniu i opłaceniu(przelew, pobranie, PayU, PayPal, itp.) produktu, przesyłka wysyłana jest usługą: Kurier 48 (Polska Poczta). Koszt płyty 29 zł + koszty wysyłki) Płyta zawiera wersje z wokalem i podkłady muzyczne.

Nasza płyta dostępna jest też w wersji cyfrowej. Plik ZIP zawiera wszystkie piosenki z płyty + podkłady + okładkę i wykaz piosenek. Klient po zamówieniu i opłaceniu produktu, otrzymuje pocztą mailową link umożliwiający pobranie pliku.

Dodatkowo na naszej stronie internetowej www.wygrajsukces.com.pl, znajdziecie Państwo teksty i nuty do piosenek z płyty. Zamówienia można składać w naszym sklepie: www.sklep.wygrajsukces.com.pl System automatycznie wystawia faktury(pdf) i wysyła emailem.

Brak możliwości komentowania